The Immortal Mortals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Call of Duty 4: Modern Warfare Gaming clan
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami...

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Cr[a]zY




Broj postova : 13
Join date : 28.09.2009

Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami... Empty
PostajNaslov: Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami...   Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami... Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 10:08 pm

Sustav od 17klanova.....Mi igramo bez aldera.....

SAMI NAPRAVITE TABLICE I SKUZIT CETE

sry zbog neurednosti doc ce i slika br.2 https://2img.net/r/ihimizer/i/52788675.jpg/

btw admin se s ovin slaze ako cete(svi klanovi) tit ovako igrat
[Vrh] Go down
<C|G> qu
Gost




Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami... Empty
PostajNaslov: Re: Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami...   Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami... Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 11:06 pm

Ja se slazem da vas vratea ali opet odreduje organizator.Ako vas vrate nesme te da trazite record od drugih klanova Very Happy
[Vrh] Go down
Cr[a]zY




Broj postova : 13
Join date : 28.09.2009

Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami... Empty
PostajNaslov: Re: Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami...   Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami... Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 11:17 pm

ok
[Vrh] Go down
max.live:D




Broj postova : 79
Join date : 27.09.2009

Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami... Empty
PostajNaslov: Re: Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami...   Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami... Icon_minitimesri ruj 30, 2009 8:08 am

Nocnotrol klan smatra da bi trebao igrati na ovom kupu bez tog nego chitera i da su nepravedno izbaceni zbog jednog igraca.

Nocontrol je pristao da odigra 2 warova u prvom krugu, od uobicajenog 1 wara. Problem oko ljestvice nema, sto se tice 17. klana. No problem je vrijeme. Klan koji zeli igrat protiv Nocontrol morat ce odigrati war 2.4 u 22:00H. Pa ako netko od vas to zeli i moze, javite pa cemo vidjet.
[Vrh] Go down
aerox




Broj postova : 3
Join date : 30.09.2009

Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami... Empty
PostajNaslov: Re: Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami...   Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami... Icon_minitimesri ruj 30, 2009 11:44 am

pa ja mislim da je nekim klanovima cak bolje igrat u 22:00 nego u 18:00 ako san dobro cua da je u 18..
neki ljudi imaju mozda obaveze preko dana.. skola, faks,...
[Vrh] Go down
max.live:D




Broj postova : 79
Join date : 27.09.2009

Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami... Empty
PostajNaslov: Re: Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami...   Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami... Icon_minitimesri ruj 30, 2009 12:00 pm

aerox je napisao/la:
pa ja mislim da je nekim klanovima cak bolje igrat u 22:00 nego u 18:00 ako san dobro cua da je u 18..
neki ljudi imaju mozda obaveze preko dana.. skola, faks,...

aerox, reci mi koji u kojem si klanu prijavljen za ovaj kup.
[Vrh] Go down
aerox




Broj postova : 3
Join date : 30.09.2009

Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami... Empty
PostajNaslov: Re: Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami...   Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami... Icon_minitimesri ruj 30, 2009 12:02 pm

ja san aerox nocontrol sta je sinoc bia sa crazyen
[Vrh] Go down
max.live:D




Broj postova : 79
Join date : 27.09.2009

Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami... Empty
PostajNaslov: Re: Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami...   Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami... Icon_minitimesri ruj 30, 2009 1:53 pm

aerox je napisao/la:
ja san aerox nocontrol sta je sinoc bia sa crazyen


neznam ja ko je sinoc bio sa crazyem. Crazy je admin klana pa s tim predstavlja igrace NoControl klana. Prema tome samo on iz vaseg tima moze postat na ovom forumu zajedno sa ostalim prijavljenim klanovima. Svoje misljenje prenesi njemu ne meni ili bilo kome drugom na ovom forumu, jer mene nezanima tvoje misljenje o tome kako ti smatras da je najbolje vrijeme za odrzavanje warova, znaci ti negovoris u ime svih klanova i igraca.


Ako NoControl toliko zeli igrat na tiM kupu i ako je izbacen, pa dobio priliku da se vrati, sto znaci da cu ja imat jos vise posla, nemojte to upropastit glupostima.


Sto se mene tice NoControl moze nastavit ovaj kup, bez igraca zbog kojeg su prvotno izbaceni, samo ako se minimalno 2 klana odluce za igranje wara s vama.

To znaci da ce 2 klana koji pristanu da igraju protiv NoControl klana u slucaj da pobjede u prvom krugu, morat pobjediti i drugi klan da bi isli u sljedeci krug. Znaci klan koji igra prvi war protiv NoControla igra 2 warova, za razliku od drugih klanova koji igraju 1 war. Ako NoControl pobjedi u prvom waru znaci da zasluzuje bit na ovom kupu i oni su ti koji ce morati odigrati 1 war vise od ostalih u prvom krugu.

Da The Immortal Mortals klan igra na ovom kupu igrali bi mi protiv vas, al nazalost mi neigramo pa...

Prije nego trazim prijavljene klanove da prihvate NoControl u kup, morao sam objasnit kako ce to izgledat i da su svjesni rizika.

Sad vas pitam dali itko zeli igrati protiv NoControl klana?? Dva klana se moraju prijavit.
[Vrh] Go down
Cr[a]zY




Broj postova : 13
Join date : 28.09.2009

Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami... Empty
PostajNaslov: Re: Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami...   Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami... Icon_minitimesri ruj 30, 2009 2:56 pm

ima'l ko? xD
[Vrh] Go down
gost
Gost




Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami... Empty
PostajNaslov: prijava   Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami... Icon_minitimesri ruj 30, 2009 6:23 pm

moze prijava od klana {PBCT} ako nije kasno ...sve vrijeme pase za igranje
[Vrh] Go down
max.live:D




Broj postova : 79
Join date : 27.09.2009

Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami... Empty
PostajNaslov: Re: Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami...   Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami... Icon_minitimesri ruj 30, 2009 6:56 pm

gost je napisao/la:
moze prijava od klana {PBCT} ako nije kasno ...sve vrijeme pase za igranje

Nazalost, prijave su zatvorene imamo jedan klan ima spor s nama koji se prijavio na vrijeme. Bit ce jos kupova nebrini. Smile


Crazy mislim da nitko nece pristat na war s NoControl, tako da danas jos mogu trazit da bilo koja 2 klana pristanu na war s tobom, jer sutra je vec prekasno meni radit bilo kakvu organizaciju. Nemogu sve u zadnji cas radi, jer se klanovi moraju znat s kim,kad i na kojem serveru igrat.


Ja sam pokusao sve da te ubacim negdje, al vise ideja nemam. Ovo je zadnja prilika, a htio sam da igras na ovom kupu, al tako je kako je.
[Vrh] Go down
aerox




Broj postova : 3
Join date : 30.09.2009

Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami... Empty
PostajNaslov: Re: Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami...   Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami... Icon_minitimesri ruj 30, 2009 8:19 pm

triba se nac 1 klan jer onom 17om je svejedno igra ko i ostali...
[Vrh] Go down
max.live:D




Broj postova : 79
Join date : 27.09.2009

Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami... Empty
PostajNaslov: Re: Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami...   Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami... Icon_minitimesri ruj 30, 2009 8:47 pm

aerox je napisao/la:
triba se nac 1 klan jer onom 17om je svejedno igra ko i ostali...


Aerox ocito da ja nisam bio jasan kad sam rekao da samo admin NoControl moze postat u ime CIJELOG KLANA ukljucujuci i tebe.

Ja vise necu potrosit ni sekunde vremena da NoControl vratim u kup.


Kup nastavlja dalje sa prvotnim 16 prijavljenih klanova.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami... Empty
PostajNaslov: Re: Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami...   Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nocontrol povratak u ligu! Odlucite sami...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» NoControl clan
» VAZNO!! PRIJAVA IGRACA I MAPE!!!
» NoControl vs DOW rezultati
» Ko je reka da su NoControl haxori!!!!!!!
» NoControl vs Spirits from Hell

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
The Immortal Mortals :: The Immortal Mortals CUP-
Forum(o)Bir: