The Immortal Mortals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Call of Duty 4: Modern Warfare Gaming clan
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Neonfly clan vs toXic rezultat

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
max.live:D




Broj postova : 79
Join date : 27.09.2009

Neonfly clan vs toXic rezultat Empty
PostajNaslov: Neonfly clan vs toXic rezultat   Neonfly clan vs toXic rezultat Icon_minitimesub lis 03, 2009 11:57 pm

Eonfly je pobjedio toXic sa 25:14. Prva mapa je bila Crossfire, druga Strike. Screenshota nema Suspect

Eto cestitke Eonfly klanu.

Eonfly ide u sljedeci krug.



Hvala toXicu jos jedno sto je igrao na tiM kupu.


Zadnja promjena: max.live:D; ned lis 04, 2009 2:39 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Lop@ta

Lop@ta


Broj postova : 7
Join date : 29.08.2009

Neonfly clan vs toXic rezultat Empty
PostajNaslov: Re: Neonfly clan vs toXic rezultat   Neonfly clan vs toXic rezultat Icon_minitimened lis 04, 2009 10:36 am

e a kad cemo mi dobit cunga lunga zvake
[Vrh] Go down
max.live:D




Broj postova : 79
Join date : 27.09.2009

Neonfly clan vs toXic rezultat Empty
PostajNaslov: Re: Neonfly clan vs toXic rezultat   Neonfly clan vs toXic rezultat Icon_minitimened lis 04, 2009 10:40 am

Lop@ta je napisao/la:
e a kad cemo mi dobit cunga lunga zvake


Very Happy
[Vrh] Go down
meha




Broj postova : 6
Join date : 03.10.2009

Neonfly clan vs toXic rezultat Empty
PostajNaslov: Re: Neonfly clan vs toXic rezultat   Neonfly clan vs toXic rezultat Icon_minitimened lis 04, 2009 2:28 pm

nije neofly nego eonfly
[Vrh] Go down
max.live:D




Broj postova : 79
Join date : 27.09.2009

Neonfly clan vs toXic rezultat Empty
PostajNaslov: Re: Neonfly clan vs toXic rezultat   Neonfly clan vs toXic rezultat Icon_minitimened lis 04, 2009 2:39 pm

meha je napisao/la:
nije neofly nego eonfly

pa vidis da pise eonfly Embarassed
[Vrh] Go down
Mako
Gost




Neonfly clan vs toXic rezultat Empty
PostajNaslov: AAAAAAA   Neonfly clan vs toXic rezultat Icon_minitimened lis 04, 2009 3:51 pm

Obama nije prijavljen a igrao je...
Admin, meč nije valjan...do something.
[Vrh] Go down
max.live:D




Broj postova : 79
Join date : 27.09.2009

Neonfly clan vs toXic rezultat Empty
PostajNaslov: Re: Neonfly clan vs toXic rezultat   Neonfly clan vs toXic rezultat Icon_minitimened lis 04, 2009 4:36 pm

Mako je napisao/la:
Obama nije prijavljen a igrao je...
Admin, meč nije valjan...do something.


Koji klan?
[Vrh] Go down
Mako
Gost




Neonfly clan vs toXic rezultat Empty
PostajNaslov: Re: Neonfly clan vs toXic rezultat   Neonfly clan vs toXic rezultat Icon_minitimened lis 04, 2009 5:23 pm

Pa eonfly
Znači imali su igrača koje nije prijavljen...a inače bio je najbolji u war-u
[Vrh] Go down
max.live:D




Broj postova : 79
Join date : 27.09.2009

Neonfly clan vs toXic rezultat Empty
PostajNaslov: Re: Neonfly clan vs toXic rezultat   Neonfly clan vs toXic rezultat Icon_minitimened lis 04, 2009 5:31 pm

Mako je napisao/la:
Pa eonfly
Znači imali su igrača koje nije prijavljen...a inače bio je najbolji u war-u


Igrac je bio prijavljen, samo xfire nije bio prijavljen na forum, prije wara su mi dali xfire od obame. War je prihvacen.
[Vrh] Go down
Mako
Gost




Neonfly clan vs toXic rezultat Empty
PostajNaslov: Re: Neonfly clan vs toXic rezultat   Neonfly clan vs toXic rezultat Icon_minitimened lis 04, 2009 5:50 pm

mogao sam i ja tebi dati xfire od nekog pro igraca kojeg smo tek sad regrutovali 2 minuta prije metcha........organizacija 0
pa jbt. jel bio rok za prijavu igrača?
[Vrh] Go down
vnux
Gost




Neonfly clan vs toXic rezultat Empty
PostajNaslov: Re: Neonfly clan vs toXic rezultat   Neonfly clan vs toXic rezultat Icon_minitimened lis 04, 2009 5:57 pm

Citat :
Igrac je bio prijavljen, samo xfire nije bio prijavljen na forum, prije wara su mi dali xfire od obame. War je prihvacen.

kakve su to majmunarije.nije bio prijavljen i jebe mi se.war ne prihvacamo.nema njegovog imena na listi i amen.doci cu mi gore i kiknut ga u jebeni supak(obamu).oni nabave pro snipa neprijavljenog a mi igramo bez svojeg snipera.
[Vrh] Go down
Mako
Gost




Neonfly clan vs toXic rezultat Empty
PostajNaslov: Re: Neonfly clan vs toXic rezultat   Neonfly clan vs toXic rezultat Icon_minitimened lis 04, 2009 6:02 pm

Baš kako Vnux kaže...nama fale 2 igrača...imamo i mi pro igrače na xf...pa nismo ih zvali 2 min prije meča...nego smo igrali sa svojim pravim članovima.
Na vama je odluka...sad ce se vidit kakav je to ustvari kup
[Vrh] Go down
max.live:D




Broj postova : 79
Join date : 27.09.2009

Neonfly clan vs toXic rezultat Empty
PostajNaslov: Re: Neonfly clan vs toXic rezultat   Neonfly clan vs toXic rezultat Icon_minitimened lis 04, 2009 6:12 pm

Mako je napisao/la:
Baš kako Vnux kaže...nama fale 2 igrača...imamo i mi pro igrače na xf...pa nismo ih zvali 2 min prije meča...nego smo igrali sa svojim pravim članovima.
Na vama je odluka...sad ce se vidit kakav je to ustvari kup


Kuzim ja da vi izgubite ovako javno pa je svima bed pa krivite kup jer ste izgubili war. Obama je prijavljen igrac i taj je igrao na kupu i to mi je javljeno i ja njegov xfire imam.

Znaci ti se hvatas za slamku koje nema. Posteno ste izgubili war, ako ste izgubili taj war sigurno bi izgubili i sljedeci jer su sada ostali najbolji klanovi kupa.

Nezanima me sta Vnux kaze. Pravila kupa su da igraci moraju recordat svaki war i odgovorni su svoj demo. Jedan igrac nema svoj demo, a eXe tim je trazio od njega demo ili diskvalifikaciju pa ja nemogu dokazat dali se tu koristio cheat.

To je nazalost tako, to su pravila kupa i to nije moje misljenje,al nema demo eXe prolazi dalje.

O tome vise necu nista pricat. Ako ti se nesvida kup tebi ili tom Vnuxu fino vi sebi napravite kup i igrajte kako ocete.

Ovo je posten kup i radi sve po pravilima.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Neonfly clan vs toXic rezultat Empty
PostajNaslov: Re: Neonfly clan vs toXic rezultat   Neonfly clan vs toXic rezultat Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Neonfly clan vs toXic rezultat
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» speedG clan vs >>YOKS<< rezultat
» toXic' klan
» nCNTRL vs exe REZULTAT
» |B-PRO| vs twix gaming rezultat
» Dead 4 kill vs toxic gaming

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
The Immortal Mortals :: The Immortal Mortals CUP-
Forum(o)Bir: