The Immortal Mortals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Call of Duty 4: Modern Warfare Gaming clan
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 REZULTATI 2. KRUGA

Go down 
Autor/icaPoruka
max.live:D




Broj postova : 79
Join date : 27.09.2009

REZULTATI 2. KRUGA Empty
PostajNaslov: REZULTATI 2. KRUGA   REZULTATI 2. KRUGA Icon_minitimened lis 04, 2009 10:28 am

REZULTATI 2. KRUGA Rezultatisemifinale


NoControl danas moze igrati samo u 20:00H tako da se moramo dogovorit taj war u 20.00H.

SpeedG vs Existence--> moramo jos pogledati sve demo koje smo dobili. Danas do 15:00H cemo to rijesit. Uglavnom pobjednik izmedu ova dva klana igra protiv NoControl u 20:00H.

Eonfly clan ceka pobjednika 12 wara izmedu |B-PRO| vs twix gaming (trenutno najzanimljiviji war ) bounce . War izmedu |B-PRO| i twix-a pocinje danas u 17:00H.

Pobjednik moze igrati odmah protiv Eonfly klana ili mozete igrati kad hocete prije 20:00H,tj. u 20:00H morate zapoceti taj war ili prije.

Finale kupa, ovisno ko ce pobjediti u polufinalu, mozemo se dogovoriti da odigrate danas oko 21:30 ili u ponedjeljak opet kad svima pase.


Eto, plan za danas je takav pa se vidimo.
[Vrh] Go down
max.live:D




Broj postova : 79
Join date : 27.09.2009

REZULTATI 2. KRUGA Empty
PostajNaslov: Existence demo rapidshare   REZULTATI 2. KRUGA Icon_minitimened lis 04, 2009 12:38 pm

Demo od Existence klana je pogledan. Nisam vidio nista sto bi ih diskvalificiralo iz kupa. Tesko je po demu vidjeti dali netko ima chit, al svejedno smatram da Existence nisu imali cheat kad su igrali protiv speedG klana,

To je naravno moje misljenje, ako smatrate da sam u krivu ili da sam nesto predvidio mozete pogledat sami njihov demo.

Demo koji sam dobio uplodao sam na rapidshare.

LINK-->http://rapidshare.com/files/288487285/speedG_vs_existence_timcup_demo.rar.html


Kada skinete file morate ga prvo unzipa sa Winzipom ili nekim slicnim programo, a pogledat ga mozet sa Cod4playerom. Ako nesto nadete javite pa cemo pogledati ponovo.

Svejedno kazem da smatram da Existence klan nije koristio nikakav wallhack, aimbot i sl. koliko ja uspio vidjeti na demu i na nasim screenshotovima.

Existence klan igra danas u 20:00H protiv NoControl klana.E
[Vrh] Go down
max.live:D




Broj postova : 79
Join date : 27.09.2009

REZULTATI 2. KRUGA Empty
PostajNaslov: Re: REZULTATI 2. KRUGA   REZULTATI 2. KRUGA Icon_minitimened lis 04, 2009 12:39 pm

REZULTATI 2. KRUGA Rezultatisemifinale
[Vrh] Go down
Sponsored content





REZULTATI 2. KRUGA Empty
PostajNaslov: Re: REZULTATI 2. KRUGA   REZULTATI 2. KRUGA Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
REZULTATI 2. KRUGA
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» NoControl vs DOW rezultati
» REZULTATI POLUFINALE-FINALE
» Balkan Bulls vs twix gaming rezultati

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
The Immortal Mortals :: The Immortal Mortals CUP-
Forum(o)Bir: